ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

DEN_201716 października obchodziliśmy święto Komisji Edukacji Narodowej, zwane popularnie Dniem  Nauczyciela. Dla uczniów klas pierwszych będzie to szczególna data - tego dnia, po chóralnym odśpiewaniu hymnu, złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Wyróżnienia ślubowaniem na sztandar szkoły dostąpili następujący kadeci: Katarzyna Misiak, Paulina Drozd, Sebastian Kalenik z klasy I LO policyjnej oraz Magdalena Zabłocka i Konrad Kania  z klasy I LO wojskowej. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili znamienici goście: proboszcz parafii w Radoryżu Kościelnym- ks. Kanonik  Mieczysław Milczarczyk, Wójt Gminy Krzywda Jerzy Kędra, Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Brzozowski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie st. bryg. Tomasz Majewski, Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie mł. insp. Mariusz Woźniak, a także  czynni i emerytowani  nauczyciele, pracownicy oświaty,  rodzice uczniów. Nie zabrakło z  nami także  przedstawicieli lokalnych  mediów  m.in.  telewizji Master TV,  telewizji Magnes TV,  Katolickiego Radia Podlasie oraz portali internetowych Podlasie24.pl i Lukow24.pl, którzy uwieczniali Dzień Edukacji Narodowej w naszej placówce. Wyrazy podziękowania i kwiaty na ręce Pani Dyrektor Marianny Brzozowskiej-Skwarek złożyli zaproszeni goście i przedstawiciele Rady Rodziców. Na zakończenie akademii  uczniowie, w montażu słowno-muzycznym, przekazali  serdeczne życzenia dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom oraz wszystkim pracownikom szkoły.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1