ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

logo dofinansowanie kolor 1300x138

klasa policyjna1004x573

klasa wojskowa1004x566

klasa pożarnicza 1004x591

zakonczenie roku szkolnego 2023-202421 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2023.

Obok Dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz ich rodziców, w wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście: ks. Kanonik Zbigniew Daniluk - proboszcz parafii w Radoryżu Kościelnym, Jerzy Kędra - Członek Zarządu Powiatu Łukowskiego, Wojciech Czerniec - Wójt Gminy Krzywda, kpt. Łukasz Nestoruk - reprezentujący Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białej Podlaskiej, st. kpt. Konrad Turski - reprezentujący Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Łukowie, nadkom. Leszek Dołęga - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie, insp. Andrzej Dudzik - z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, Beata Bany - Przewodniczącą Rady Rodziców.

Zakończenie roku to okazja do podsumowania szczególnych osiągnięć młodzieży szkolnej w dziedzinie nauki, sportu oraz docenienie różnych umiejętności i talentów, którymi wykazali się w mijającym roku. Uczniowie odebrali nagrody za wyniki w nauce oraz udział w konkursach szkolnych. Kadeci, którzy spełnili wymagania zawarte w regulaminach klas mundurowych, otrzymali awanse i odznaki Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej, a najaktywniejsi kadeci uzyskali odznakę Sprawny Kadet Klasy Mundurowej. Rodzicom nagrodzonych uczniów zostały także wręczone listy gratulacyjne.

Podczas uroczystości głos zabrał pan Jerzy Kędra, który przekazał zgromadzonym dobrą wiadomość: 20 czerwca podczas sesji Rady Powiatu, została przyjętą uchwała Rady Powiatu w sprawie utworzenia Powiatowego Centrum Sportu "Smolany", w jego skład będzie wchodziła funkcjonująca już strzelnica "Smolany".

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i podziękowań. W imieniu całej społeczności szkolnej pani Dyrektor Marzena Kamińska podziękowała księdzu Sławomirowi Pękale za pięcioletnią pracę w naszej placówce.

Po części oficjalnej uczniowie klasy 2p i 2opw przedstawili montaż słowo -muzyczny i prezentację wydarzeń z kończącego się roku szkolnego.

Na zakończenie pani Dyrektor życzyła wszystkim spokojnego i bezpiecznego wypoczynku, a wychowawcy, po raz ostatni przed wakacjami, spotkali się ze swoimi uczniami w klasach.

logo nprcz

Flaga godloZadanie polegające na zakupie wszystkich elementów ubioru dla każdego ucznia Oddziału logo OPW 300x300Przygotowania Wojskowego, który rozpoczął naukę w klasie I w roku szkolnym 2023/2024 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 37 120,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 46 400,00 złotych.

Patronat honorowy

logo lawcsil logologo 4 slszlogo aszwlogo wcr biala podlaskalogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo WSEI Akademia

Przydatne strony

logo men logo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin