ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

logo dofinansowanie kolor 1300x138

klasa policyjna1004x573

klasa wojskowa1004x566

klasa pożarnicza 1004x591

lubelskie wspiera ospdofinansowanie lubelskieW ramach realizacji zadania publicznego „Lubelskie wspiera OSP” Ochotnicza Straż Pożarna przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym zakupiła  Defibrylator ratowniczy AED LifeLine oraz kapsułę ROTAID do przechowywania defibrylatora na zewnątrz bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Wartość zakupionych przedmiotów to 8450 zł. 18 czerwca b.r sprzęt został zamontowany na zewnątrz budynku szkoły obok wejścia do internatu, w miejscu umożliwiającym jego natychmiastowe użycie w celu ratowania życia osób z zatrzymaniem krążenia.

AED będzie dostępny przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku dla ratowników osp oraz mieszkańców gminy, miejscowości-siedziby osp oraz miejscowości sąsiednich. Lokalizacja AED będzie również udostępniona w bezpłatnej aplikacji mobilnej Reanimator community_1R  dostępnej   w  App Store i Google Play.

Lokalizacja defibrylatora ratowniczego:

logo nprcz

Flaga godloZadanie polegające na zakupie wszystkich elementów ubioru dla każdego ucznia Oddziału logo OPW 300x300Przygotowania Wojskowego, który rozpoczął naukę w klasie I w roku szkolnym 2023/2024 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 37 120,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 46 400,00 złotych.

Patronat honorowy

logo lawcsil logologo 4 slszlogo aszwlogo wcr biala podlaskalogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo WSEI Akademia

Przydatne strony

logo men logo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin