ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Harmonogram konsultacji

Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców

Konsultacje dla rodziców: dyżur nauczycieli: 14 czerwca 2024r. godz.: 15:00-16:00
Konsultacje dla uczniów: Harmonogram obowiązujący w dniach: 27 maja – 07 czerwca 2024r., oraz 17 czerwca - 21 czerwca 2024r.

 

Lp. Imię i Nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godziny konsultacji: Miejsce prowadzenia konsultacji 
1 Agnieszka Wiąckiewicz wtorek 15:25-16:25 sala 8
2 Agnieszka Zalewska Czwartek 13.00-14.00 internat
3 Alicja Nurzyńska środa 13.00-14.00 internat
4 Andrzej Panasz Poniedziałek 16.15 - 17.00 sala lekcyjna nr 6
5 Andrzej Rusinek poniedziałek 15.20-16.20 Świetlica w internacie
6 Aneta Zdunek wtorek 16:00-17:00 internat
7 Anna Araźna środa 15:20-16:20 sala 10 / internat
8 Anna Krupińska Środa 15.20 - 16.20 Sala nr 3
9 Anna Nowicka piątek 11.00-12.00 gabinet psychologa 
10 Artur Jalowski Środa  15.20-16.20 Sala nr 10
11 Dariusz Rabek czwartek 15.20 - 16.30 sala gimnastyczna, boisko szkolne
12 Elżbieta Gontarz Poniedziałek  13.00-14.00 Internat
13 Elżbieta Mostowska wtorek 13.00 - 14.00 internat
14 Ewa Kardas czwartek 15,20 - 16,20 sala nr 9
15 Ewelina Witkowska Wtorek 15.20-16.20 Sala nr 5
16 Izabela Nowak środa 15:25-16:25 sala 7
17 Katarzyna Cichocka poniedziałek 15.20-16.20 świetlica w internacie
18 Karol Ochnik poniedzialek 8.00 do 9.00 internat
19 Kinga Golba czwartek 14.00-15.00 internat
20 Maria Kulesza-Pasik wtorek 15:25-16:25 sala 9
21 Marlena Traczyk poniedziałek 15.20-16.20 1
22 Marzena Bogusz-Matyka Wtorek  14:00-15:00 Świetlica w internecie 
23 Marzena Kamińska środa 15.30-16.15 7
24 Mirosław Kardas czwartek 15:20 sala nr2
25 Monika Jabłońska wtorek 16:10-17:10 sala 4
26 Paulina Zalewska Poniedziałek 14.35-15.35 Sala nr 8
27 Paweł Tomasik poniedziałek 15:30-16:30 sala nr 7
28 Rafał Alikowski Środa, czwartek Środa 14.30-15.00. Czwartek 15.30-16.00 Internat
29 Renata Golba wtorek 15.20-16.20 biblioteka
30 Robert Pszczółkowski poniedziałek 15:30 - 16:30 sala lekcyjna nr 10
31 Sławomir Pękała
32 Waldemar Rodak czwartek 16:00 -17:00 pokój nauczycieli WF
33 Wioleta Tymosz wtorek 14:35- 15:20 (dla konkretnej klasy także lekcja 9) sala nr 8
34 Włodzimierz Sułkowski czwartek 15.20-16.20 sala gimnastyczna

Patronat honorowy

logo lawcsil logologo 4 slszlogo aszwlogo wcr biala podlaskalogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo WSEI Akademia

Przydatne strony

logo men logo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin