ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
rekrutacja dolacz do nas

Rekrutacja i złożenie wniosku do klasy wojskowej (Oddział Przygotowania Wojskowego) od 16 maja 2022r. do 31  maja 2022r. do godziny 15:00

Rekrutacja i złożenie wniosku do klasy policyjnej od 16 maja 2022r. do 24 czerwca 2022r.

Rekrutacja i złożenie wniosku do klasy pożarniczo-ogólne od 16 maja 2022r. do 24 czerwca 2022r.

klasa policyjna1004x573

klasa wojskowa1004x566

klasa pożarnicza 1004x591

W Szkole zakończyły się egzaminy sprawnościowe na odznakę "Sprawny Kadet Klasy Mundurowej". Obejmowały one takie konkurencje jak: podciąganie na drążku wysokim, bieg wahadłowy 10x10, bieg po tzw. kopercie, uginanie ramion w podporze przodem, skłony tułowia w przód, tor sprawnościowy dla kandydatów do Policji, marszobieg na dystansie 3 km oraz pływanie. Kadeci mogli zdobyć odznakę w trzech stopniach: złotą, srebrną, brązową. Aby zdobyć złotą odznakę należało między innymi: minimum 20 razy podciągnąć się nachwytem na drążku wysokim, przebiec 3 km w czasie poniżej 13,5 minuty oraz przepłynąć 50 metrów stylem dowolnym w czasie poniżej 1 minuty (wymagania oddzielne dla dziewcząt, oraz oddzielne dla chłopców).

Prawo do noszenia odznaki "Sprawny Kadet Klasy Mundurowej" otrzymali:
Złotej Odznaki: Kacper Bogusz, Piotr Kieczka, Dawid Bałuka,
Srebrnej Odznaki: Wiktoria Kwaśny, Martyna Kłoda, Kinga Brodowska, Julia Gruba, Monika Gromada,
Brązowej Odznaki: Beata Filipek, Konrad Bielecki, Mateusz Świder, Mateusz Mucha, Cezary Mościcki, Maciej Grochowski, Kacper Wesołowski, Alan Głowacki.

Uroczyste wręczenie odznak przez Dyrektor Szkoły nastąpi podczas zakończenia roku szkolnego. Wszystkim kadetom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do tego byście dbali o siebie oraz trenowali. W służbach mundurowych sprawność fizyczna odgrywa kluczową rolę.

obrazlogo OPW 300x300

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin