ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Nauczanie zdalne w szkołach zaocznych
W szkołach dla dorosłych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych nauczanie przedmiotrów teoretycznych odbywa się w formie zdalnej.

Zajęcia praktyczne dla uczestników kursu ROL.04 od 30 listopada 2020 r. odbywają się stacjonarnie w gospodarstwie.

Plan konsultacji: 23-24 stycznia 2021 r.

obraz

unnamed4 grudnia, uczniowie realizujący projekt „Lekcje z ZUS”, uczestniczyli w spotkaniu online z przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, panem Krzysztofem Piskorzem – koordynatorem ds. komunikacji społecznej i edukacji.

Celem zajęć było podsumowanie i utrwalenie wiadomości zdobytych podczas projektu m.in. na temat funkcjonowania ZUS-u, ubezpieczeń społecznych, działania systemu emerytalnego oraz świadczeń wypłacanych przez ZUS. Był to ostatni element przygotowań przed zbliżającą się wielkimi krokami olimpiadą.

I etap olimpiady pt. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbędzie się 14 grudnia. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich uczestników i życzymy im awansu do dalszego etapu.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1