Biblioteka

received 602508250327917W  Walentynki przygotowujemy dla siebie miłe niespodzianki. 14 lutego 2020 r. biblioteka szkolna także przygotowała je dla czytelników.  W tym dniu wybrane książki o miłości zostały odświętnie opakowane w papier i można je było wypożyczyć ( nie znając autora i tytułu ) i spędzić z nią randkę w ciemno. Oczywiście nie obeszło się bez zaglądania pod okładkę, prób dopytywania o autora. Akcja budziła pozytywne zaskoczenie i wprowadziła element zabawy w nawyki czytelnicze, okazała się dużym sukcesem, gdyż książki rozeszły się błyskawicznie. Trzeba było jeszcze dołożyć więcej egzemplarzy, gdyż liczba chętnych przerosła  oczekiwania. Młodzież mogła też sprawdzić wiedzę na temat zakochanych, rozwiązując walentynkową krzyżówkę. Cieszyła się ona największym zainteresowaniem wśród przygotowanych tego dnia atrakcji. Dodatkowo  zorganizowana została  poczta walentynkowa. Na wszystkie kartki z życzeniami czekała, w szkole przygotowana i pięknie ozdobiona przez uczennice z klasy III, skrzynka walentynkowa

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1