ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

obraz

MOK4 lutego przedstawiciele grupy „Czytam, oglądam, polecam” uczestniczyli w spektaklu „ Polskie Dna – wolność tańcem malowana”. Polska i jej historia- aż do odzyskania niepodległości, przedstawiona została w sposób niekonwencjonalny- poprzez taniec, ruch i obraz multimedialny. Uczniowie po raz kolejny mogli poszerzyć wiedzę historyczną i skłonić się do refleksji na temat wolności i niepodległości. Spektakl przygotował Alternatywny Teatr Tańca Luz z Siedlec

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1