ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

uczestnicy zajęć krav magaW naszej szkole ruszyły zajęcia z krav maga. Krav maga to system walki opracowany dla samoobrony, który składa się z kombinacji najbardziej skutecznych technik pochodzących z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sztuk walki.Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora Grzegorza Szostak. Mają one na celu podnieść sprawność fizyczną naszych kadetów oraz wyposażyć ich w dodatkowe umiejętności. Nasi uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach w każdy czwartek od godz. 1600.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1