ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

uczestnicy zajęć krav magaW naszej szkole ruszyły zajęcia z krav maga. Krav maga to system walki opracowany dla samoobrony, który składa się z kombinacji najbardziej skutecznych technik pochodzących z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sztuk walki.Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora Grzegorza Szostak. Mają one na celu podnieść sprawność fizyczną naszych kadetów oraz wyposażyć ich w dodatkowe umiejętności. Nasi uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach w każdy czwartek od godz. 1600.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1