ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

zakonczenie roku szkolnego 2018-201919 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Zaszczycili nas wówczas swoją obecnością przedstawiciele służb patronujących naszym klasom mundurowym: mjr Andrzej Muda - przedstawiciel 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie,  starszy kapitan Mariusz Małecki- przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, mł. insp. Marek Lubański - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie oraz pani Danuta Bosek – radna powiatu łukowskiego, Ks. Kanonik Mieczysław Milczarczyk- proboszcz parafii pw. MB Częstochowskiej w Radoryżu Kościelnym oraz rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i oczywiście uczniowie, bo był to dzień, w którym podsumowane zostały ich całoroczne starania.

Były nagrody za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce, za 100% frekwencję, konkurs plastyczny, biblijny, czytelniczy i ortograficzny. Po raz drugi, uczniowie, którzy spełnili odpowiednie, regulowane regulaminem wymagania, zdobyli prawo do noszenia brązowej i srebrnej odznaki „Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej”, a ich rodzice otrzymali okolicznościowe listy gratulacyjne.

Nasi goście oraz Pani Dyrektor Marzena Kamińska życzyli uczniom i pracownikom  udanych wakacji oraz zasłużonego, ale przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku. Na koniec przedstawiciele klas I i II, czyli Mateusz Mućka oraz Paulina Drozd  zaprezentowali w formie prezentacji wszystko to, co w odchodzącym już do historii roku szkolnym było udziałem uczniów naszej szkoły. A wszystkich uroczystości, konkursów, zawodów i różnego typu wyjazdów było bardzo wiele, dzięki czemu ten rok z pewnością zapisze się pozytywnie w pamięci uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1