ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

obraz

turniej pilkarski pod patronatem starosty lukowskiegoW ciągu dwóch dni, 7 i 8 czerwca, na boisku naszej szkoły mogliśmy kibicować najmłodszym adeptom piłki nożnej. Po raz drugi zorganizowaliśmy „Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Łukowskiego”. W potyczkach piłkarskich rywalizowali ze sobą uczniowie ze szkół podstawowych i trampkarze z klubów piłkarskich z roczników 2009 i 2006 oraz młodsi.

W piątek do potyczek stanęło 10 drużyn z rocznika 2009 i młodsi. Najmłodsi zawodnicy, jak co roku, zafundowali kibicom mnóstwo pozytywnych emocji oraz podziwu dla ich poziomu wyszkolenia. Po rozgrywkach grupowych do meczów finałowych zakwalifikowały się drużyny walczące o miejsce na podium. Zwycięzcą tego dnia okazała się grupa „Żaki Białe” przed uczniami ze szkoły w Aleksandrowie, drużyną „Żaki Czarne”, oraz uczniami ze szkoły w Staninie.

Drugi dzień turnieju to rozgrywki między zawodnikami z rocznika 2006 i młodsi. Do potyczek stanęło 7 drużyn, a o zwycięstwie decydowały wyniki kolejnych meczów. Liderem w tej kategorii okazała się drużyna ze Stanina wygrywając wszystkie mecze. Za nimi uplasowali się zawodnicy z Okrzei, Radoryża Smolanego i Aleksandrowa.

Najlepsze zespoły tegorocznego turnieju otrzymały okazałe puchary, medale i upominki rzeczowe. Dodatkowe nagrody powędrowały także do najlepszych piłkarzy, królów strzelców i najlepszych bramkarzy  rozgrywek. Wszystkie drużyny otrzymały zasłużone gratulacje i owacje kibiców.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1