ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

finał biegów przełajowych6 czerwca w Adamowie odbył się finał Wojewódzkich Drużynowych Biegów Przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady 2016/17. Nasi uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się podczas tych zawodów. Dziewczęta w składzie: Linkiewicz Ewelina, Lewandowska Ewelina, Mazurek Aleksandra, Ładna Kinga, Izdebska Izabela i Witkowska Katarzyna na dystansie 1500 m drużynowo zajęły III miejsce w województwie. Katarzyna Witkowska najlepsza z naszych dziewcząt przybiegła do mety jako czwarta. Reprezentacja  chłopców w składzie: Sulej Kamil, Siwak Adam, Sidor Damian, Makowski Arkadiusz, Nowak Bartosz i Sobczak Artur zajęła IV miejsce w województwie, w swoim biegu na dystansie 2500 m.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1