ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

quo vadis3 września 2016 roku odbędzie się 5 edycja Narodowego Czytania. Lekturą Narodowego Czytania w 2016 roku jest powieść Henryka Sienkiewicza „Quo Vadis”. Miejscem organizacji Narodowego Czytania w naszym regionie jest Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Uczniowie Zespołu Szkół  w Radoryżu Smolanym wezmą udział w Narodowym Czytaniu "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza w miejscu urodzenia Noblisty. Akcja ta będzie poprzedzona wspólnym czytaniem powieści w dniu 2 września zarówno  na lekcjach języka polskiego jak i godzinie wychowawczej.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1