ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

siatkówka dziewcząt20 lutego w IV LO w Łukowie odbył się turniej finałowy powiatowych rozgrywek piłki siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady 2016/17. Nasza reprezentacja wypadła w nim bardzo dobrze uzyskując II miejsce. Wcześniej dziewczęta w meczu półfinałowym pokonały zdecydowanie ZS Nr 1 w Łukowie. W finale nasze siatkarki po zaciętej walce przegrały z gospodarzem turnieju. Jest to wielki sukces naszych dziewczyn, które tydzień temu wygrały rozgrywki grupowe z ZS Nr 2, I LO i IV LO. Wyszły z tej bardzo trudnej grupy z I miejsca by wczoraj w finale zdobyć II miejsce. Skład naszych wicemistrzyń: MARTYNA KAMIŃSKA, ALEKSANDRA WIERZCHOWSKA, DAGMARA KRUK, PATRYCJA OSIAK, ILONA KRYCZKA, SANDRA WAJSZCZUK, IZABELA IZDEBSKA, KINGA ŁADNA, KAMILA GOLANKO. Brawo dziewczęta.
Trzymamy także kciuki za naszych chłopców, którzy w najbliższy czwartek w SP w Radoryżu Smolanym rozegrają swoją grupę z ZS Nr 1 i ZS Nr 3 z Łukowa.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1