ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Klasy wojskowe

W klasach wojskowych, które prowadzimy w naszej szkole przygotowujemy uczniów do odbycia dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Absolwent takiej klasy odbywa skrócone, trwające 12 dni szkolenie podstawowe oraz otrzymuje dodatkowe 9 pkt w naborze do akademii wojskowych.

Jak wygląda szkolenie żołnierza dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej? Ile żołnierz zarabia? Jak sobie radzą kobiety w armii? Czy warto wybrać karierę żołnierza zawodowego? O tym między innymi dowiecie się z filmu zamieszczonego pod poniższym linkiem.

 

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin