ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Klasy wojskowe

Szkolenie zimowe OPWZimowa aura nie stanowi przeszkody w szkoleniu praktycznym klas wojskowych. Kadeci pod czujnym okiem instruktorów z patronackiej jednostki wojskowej zdobywają kolejne umiejętności z taktyki, będącej częścią programu nauczania dla Oddziałów Przygotowania Wojskowego. Uczniowie ćwicząc w różnych warunkach pogodowych uczą się również jak do takich zajęć się przygotować oraz jak w bezpieczny sposób realizować poszczególne zadania, wskazane przez instruktorów. Zdobyte umiejętności będą mogli wykorzystać podczas służby w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin