ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

logo dofinansowanie kolor 1300x138

klasa policyjna1004x573

klasa wojskowa1004x566

klasa pożarnicza 1004x591

narodowe czytanie 2022Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję promującą czytelnictwo. Już w piątek 2 września szkolna grupa CZYTAM, OGLĄDAM, POLECAM, przy współpracy z Biblioteką,
czytała wybrane ballady Adama Mickiewicza.
Każdy uczestnik, który przyniósł prywatny egzemplarz "Ballad i romansów" otrzymał pamiątkową pieczątkę.
W sobotę 3 września delegacja uczniów i nauczycieli wzięła udział w obchodach Roku Romantyzmu Polskiego. Na terenie parku przy Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej młodzież zaprezentowała inscenizację "Romantyczności", a polonistyki odczytały ballady "Świteź" i "Powrót taty ".

logo nprcz

Flaga godloZadanie polegające na zakupie wszystkich elementów ubioru dla każdego ucznia Oddziału logo OPW 300x300Przygotowania Wojskowego, który rozpoczął naukę w klasie I w roku szkolnym 2023/2024 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 37 120,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 46 400,00 złotych.

Patronat honorowy

logo lawcsil logologo 4 slszlogo aszwlogo wcr biala podlaskalogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo WSEI Akademia

Przydatne strony

logo men logo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin