Prace kontrolne

Tematy prac kontrolnych w II semestrze 2020/2021

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych semestr VI (LOD VI)

Historia - Maria Kulesza-Pasik

Geografia - Antoni Mućka

Język rosyjski - Renata Golba

Język polski - Wioleta Tymosz

Matematyka - Marzena Kamińska

Szkoła Policealna semestr II - administracja (SP II adm)

 

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1