ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

logo dofinansowanie kolor 1300x138

rekrutacja dolacz do nas

klasa policyjna1004x573

klasa wojskowa1004x566

klasa pożarnicza 1004x591

DSC 5853W dniu 28 września 2023 roku odbyło się poświęcenie sztandaru i nadanie imienia Kornela Makuszyńskiego Szkole Podstawowej w Fiukówce. Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej na placu szkolnym, gdzie zgromadzili się zaproszeni honorowi goście, dyrekcja i nauczyciele. Rownież Pani Dyrektor Marzena Kamińska oraz poczet sztandarowy naszej szkoły, mieli zaszczyt uczestniczyć w ceremonii. 

Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Fiukówce, Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom, Absolwentom, Uczniom oraz ich Rodzicom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy wielu powodów do radości, dumy i satysfakcji. Niech Sztandar Szkoły towarzyszy uczniom podczas uroczystości państwowych, lokalnych i szkolnych. Wznoście go wysoko i dumnie, niech bedzie chlubą Waszej szkoły i rozsiewa jej dobre imię. 

logo nprcz

Flaga godloZadanie polegające na zakupie wszystkich elementów ubioru dla każdego ucznia Oddziału logo OPW 300x300Przygotowania Wojskowego, który rozpoczął naukę w klasie I w roku szkolnym 2023/2024 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 37 120,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 46 400,00 złotych.

Patronat honorowy

logo lawcsil logologo 4 slszlogo aszwlogo wcr biala podlaskalogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo WSEI Akademia

Przydatne strony

logo men logo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin