ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

logo dofinansowanie kolor 1300x138

rekrutacja dolacz do nas

klasa policyjna1004x573

klasa wojskowa1004x566

klasa pożarnicza 1004x591

DSC 582117 września tego roku obchodzimy 84. rocznicę agresji ZSRR na Polskę w wielu miastach w kraju odbyły się uroczystości upamiętniające to wydarzenie. Mieszkańcy Łukowa spotkali się tego dnia przy Krzyżu Katyńskim. Uczczono w ten sposób, pamięć ofiar Katynia jak również 26 rocznicę ustawienia Krzyża Katyńskiego na łukowskim cmentarzu. Jak zwykle nie mogło zabraknąć uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym, których grupa uczestniczyła we wspomnianych obchodach. Kadeci klas mundurowych wystawili poczet sztandarowy i posterunek honorowy.

logo nprcz

Flaga godloZadanie polegające na zakupie wszystkich elementów ubioru dla każdego ucznia Oddziału logo OPW 300x300Przygotowania Wojskowego, który rozpoczął naukę w klasie I w roku szkolnym 2023/2024 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 37 120,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 46 400,00 złotych.

Patronat honorowy

logo lawcsil logologo 4 slszlogo aszwlogo wcr biala podlaskalogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo WSEI Akademia

Przydatne strony

logo men logo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin