ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Klasy wojskowe

15 sierpnia 202315 sierpnia na cmentarzu wojennym przy ulicy Strzlniczej w Łukowie odbyły się obchody 103 rocznicy Bitwy Warszawskiej, zwanej też Cudem nad Wisłą. W uroczystościach udział wzięli kadeci naszej szkoły.

Dzień 15 sierpnia jest obchodzony również jako Świeto Wojska Polskiego. Wszystkim żołnierzom, w tym wielu naszym absolwentom, noszącym żołnierski mundur życzymy pomyślności w codziennej służbie oraz spełnienia marzeń w życiu zawodowym i osobistym. Dziękujemy również za wieloletnią współpracę związaną ze szkoleniem wojskowym naszej młodzieży.

Patronat honorowy

logo lawcsil logologo 4 slszlogo aszwlogo wcr biala podlaskalogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo WSEI Akademia

Przydatne strony

logo men logo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin