ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

logo dofinansowanie kolor 1300x138

rekrutacja dolacz do nas

klasa policyjna1004x573

klasa wojskowa1004x566

klasa pożarnicza 1004x591

zakonczenie roku 2022-202323 czerwca 2023 to ostatni dzień zajęć w br. roku szkolnym. O godzinie 9:00 w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023.

Obok uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych szkoły, w uroczystości wzięli udzieli zaproszeni goście: proboszcz parafii w Radoryżu Kościelnym ks. Kanonik Zbigniew Daniluk, Pan Krzysztof Konstanty – dyrektor Powiatowego Zespołu Oświatowego w Łukowie, oraz przedstawiciele jednostek mundurowych współpracujących z naszą szkołą, ppłk Krzysztof Woźniak – Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białej Podlaskiej, kpt. Agnieszka Chmielewska przedstawiciela 23 Bialskiego Batalionu Lekkiej Piechoty , ppor. Paweł Sawczuk – koordynator klas mundurowych z ramienia 23 Bialskiego Batalionu Lekkiej Piechoty, st. kpt Konrad Turski – zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, nadkom. Marcin Baniak – Komendant Komisariatu Policji w Łukowie.

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i podziękowań. W tym dniu podziękowania za wszystkie lata pracy z młodzieżą złożyliśmy na ręce koordynatora policyjnych klas mundurowych – pana inspektora Andrzeja Dudzika.

Zakończenie roku jest okazją do podsumowania szczególnych osiągnięć młodzieży szkolnej w dziedzinie nauki, sportu oraz innych umijętności jakimi się wykazali w mijającym roku. Uczniowie odebrali nagrody za wysokie wyniki w nauce, oraz za udział w różnych szkolnych konkursach i przedsięwzięciach. Kadeci, którzy spełnili określone w regulaminie wymagania, uhonorowani zostali odnakami Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej. Najsprawniejsi kadeci odznaczeni zostali odnakami Sprawny Kadet Klasy Mundurowej.

Rodzicom uczniów osiągających wysokie wyniki w naucze, oraz uczniów odznaczonych odnakami wręczone zostały listy gratulacyjne.

Wszystkim uczniom życzymy przede wszytkim bezpiecznych wakacji, aby z rozwagą korzystali z czasu wolnego i z radością wrócili  do szkoły we wrześniu.

logo nprcz

Flaga godloZadanie polegające na zakupie wszystkich elementów ubioru dla każdego ucznia Oddziału logo OPW 300x300Przygotowania Wojskowego, który rozpoczął naukę w klasie I w roku szkolnym 2023/2024 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 37 120,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 46 400,00 złotych.

Patronat honorowy

logo lawcsil logologo 4 slszlogo aszwlogo wcr biala podlaskalogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo WSEI Akademia

Przydatne strony

logo men logo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin