ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Klasy wojskowe

20230228 105410W murach Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym gościł dr hab. Marek Deszczyński, na co dzień wykładowca z Instytutu Historii Wojskowości Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie. W pierwszej części wystąpienia Pana Profesora, uczniowie klas czwartych o profilu wojskowym oraz policyjnym, mogli wysłuchać pasjonującego wykładu na tematu polskich stosunków dyplomatycznych w okresie poprzedzającym drugą wojnę światową i roli ówczesnego ministra spraw zagranicznych Józefa Becka. Druga część wykładu była poświęcona ofercie dydaktycznej uczelni. Nasi abiturienci mogli poznać kierunki dalszego kształcenia na Akademii, warunki naboru oraz perspektywy zatrudnienia i dalszego rozwoju po ukończeniu studiów wyższych na tej uczelni.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin