ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Biblioteka

biblioteka walentynkiZ okazji Walentynek obdarowujemy się miłym słowem, dobrym gestem. Szkolna biblioteka zaprosiła społeczność naszej szkoły na randkę z książką. Było to spotkanie w ciemno, ponieważ wypożyczający nie wiedzieli jaką książkę wybierają. Pamiętając o tym sympatycznym dniu nie zapomnieliśmy, jak co roku, o Miłosnej Poczcie Walentynkowej. Serduszka z życzeniami były przekazane dnia 14 lutego. Co roku jest ich więcej. Walentynkowe odwiedziny trwały nie tylko wybranego dnia, ale w ciągu tygodnia. Konkurs Literackie Walentynki, w którym trzeba wykazać się znajomością literatury i połączyć znane pary, jeszcze trwa . Biblioteka zmieniła także swój wystrój. Pojawiły się serduszka z cytatami, wierszykami o tematyce miłosnej. Uczniowie korzystali z nich wypisując własne walentynki. 

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin