ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Klasy pożarnicze

wreczenie promes 20227 listopada 2022 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach zostały wręczone promesy potwierdzające przyznanie dotacji  celowej dla ochotniczych straży pożarnych z powiatu łukowskiego i ryckiego na zakup sprzętu dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Działająca przy naszej szkole Ochotnicza Straż Pożarna uchwałą Zarządu  z dnia 8 września 2020 roku powołała Młodzieżową Drużynę Pożarniczą, w której szeregach są  uczniowie realizujący innowację pedagogiczną-pożarniczą.

Za otrzymaną kwotę  6460 zł  zakupiony zostanie m.in. komputer stacjonarny  oraz dwa rzutniki  multimedialne. Sprzęt ten  wykorzystywany będzie wszechstronnie nie tylko do szkolenia naszych uczniów z klas pożarniczych - członków MDP,  ale  i do realizacji zajęć lekcyjnych w klasach/oddziałach przygotowania wojskowego i klasach realizujących edukację policyjną.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin