ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Klasy wojskowe

20221020 182412Podczas odbywającego się w Krakowie XI Ogólnopolskiego Forum Szkół "Edukacja Obronna Młodzieży" Szef Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji płk Mirosław Bryś wręczył w dowód uznania dyplomy szesnastu szkołom - po jednej, najlepszej z każdego województwa - nadając im tytuł KLASA WOJSKOWA ROKU 2022.

Wśród wyróżnionych znalazła się nasza Szkoła, która klasy wojskowe prowadzi od 2013 roku. Wielu z naszych absolwentów służy w wojskach operacyjnych, Pułku Reprezentacyjnym Wojska Polskiego, Kompanii Reprezentacyjnej Sił Powietrznych oraz Wojskach Obrony Terytorialnej. Kilkoro z nich jest studentami – podchorążymi na Akademii Wojsk Lądowych oraz Wojskowej Akademii Technicznej.

Na służbę w wojsku coraz częściej decydują się również absolwenci innych klas o profilu policyjnym lub pożarniczym.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin