ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
rekrutacja dolacz do nas

Rekrutacja i złożenie wniosku do klasy wojskowej (Oddział Przygotowania Wojskowego) od 16 maja 2022r. do 31  maja 2022r. do godziny 15:00

Rekrutacja i złożenie wniosku do klasy policyjnej od 16 maja 2022r. do 24 czerwca 2022r.

Rekrutacja i złożenie wniosku do klasy pożarniczo-ogólne od 16 maja 2022r. do 24 czerwca 2022r.

klasa policyjna1004x573

klasa wojskowa1004x566

klasa pożarnicza 1004x591

zakonczenie roku szkolnego21-2224 czerwca ponad 4,7 mln uczniów w całej Polsce rozpoczęło wakacje. Wśród uczniów kończących rok szkolny 2021/2022 są także kadeci naszej szkoły.

O godzinie 10:00 odbyła się uroczysta akademia zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Na początku Pani dyrektor Marzena Kamińska powitała zaproszonych gości, rodziców i uczniów. Zakończenie roku szkolnego to okazja do podsumowań i podziękowań. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za udany, w końcu inny niż poprzednie, kończący się rok szkolny. Była to także okazja do nagrodzenia najlepszych uczniów za wyniki w nauce oraz za inne osiągnięcia na rzecz szkoły w mijającym roku. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Rodzice nagrodzonych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. W trakcie akademii, kadeci którzy spełnili określone w regulaminach wymagania, otrzymali odznaki: Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej, oraz Sprawny Kadet Klasy Mundurowej.

W części artystycznej akademii, uczniowie w formie prezentacji przedstawili wydarzenia szkolne z mijającego roku szkolnego, oraz z akcentem humorystycznym, pokazali życie uczniów w naszej szkole.

Przed nami wakacje. Uczniom życzymy aby spędzili je dobrze i odpowiedzialnie, aby dbali o bezpieczeństwo swoje i innych, byli rozważni i ostrożni, oraz abyśmy wszyscy szczęśliwi i wypoczęci spotkali się 1 września.

obrazlogo OPW 300x300

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin