Klasy wojskowe

awans na VII zlotNasza drużyna w składzie: Konrad Bartłomiej Kopyść, Joanna Wiater, Monika Gromada, Kacper Sławiński, Kacper Bogusz, Piotr Kieczka, Mateusz Świder, wywalczyła awans na VII Centralny Zlot Klas Mundurowych Orzysz 2022. Jesteśmy wśród 19 najlepszych klas wojskowych w Polsce.

Zlot odbędzie się w dniach 17 - 24 lipca na terenie OSPWL w Bemowie Piskim. Udział młodzieży jest bezpłatny. Program obejmuje szkolenie wojskowe oraz zwiedzanie miejsc związanych z historią drugiej wojny światowej. Na Zlot pojedzie 20 uczniów klas wojskowych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin