Internat

13W dobie internetu, komputerowych gier i mediów społecznościowych niezmiernie trudno znaleźć pomysł, który przyciągnąłby młodego człowieka, a jednocześnie posiadałby walory edukacyjno-poznawcze. W roku szkolnym 2021/2022 wychowankowie internatu rozwijali swoje zainteresowania i predyspozycje cyklicznie spotykając się w ramach koła modelarskiego. Dziedzina, jaką jest modelarstwo, sprzyja rozwojowi twórczych zainteresowań, zdolności manualnych, a przede wszystkim wychowuje. Skierowana do młodzieży propozycja koła spotkała się z dużym zainteresowaniem. Efekty wspólnej pracy uczniów i czasu spędzonego na modelowaniu różnych konstrukcji można zobaczyć w poniższej galerii.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin