Klasy policyjne
IMG 20220531 124139Uczniowie III klasy policyjnej gościli dzisiaj z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie. To pierwsza po pandemii wizyta uczniów naszej szkoły.

Kadetów przywitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie mł. insp. Marek Lubański. Następnie uczniowie zobaczyli jak wygląda codzienna służba na Stanowisku Kierowania, w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych, policjantów kryminalnych, prewencji i ruchu drogowego. Wysłuchali również cennych wskazówek o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, które przekazał im Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego kom. Jarosław Modrzewski
Kadeci poznali również sprzęt i wyposażenie jakiego używają policjanci do działań w pododdziałach zwartych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin