Biblioteka

biblioteka swietaPrzed nami dłuższa przerwa świąteczna. Warto więc skorzystać z dni wolnych i nadrobić czytelnicze zaległości. Tradycyjnie już biblioteka szkolna zachęca wszystkich uczniów i nauczycieli do włączenia się w akcję „Zabierz książkę na święta”. Ferie z książką mogą być  inspirującą przygodą w czasie pandemii. Tym bardziej, iż perspektywa innych aktywności jest częściowo ograniczona. Może warto wykorzystać umiejętność czytania na ciekawą lekturę, niekoniecznie z kanonu lektur szkolnych. Wszak czytanie dla przyjemności, to dopiero frajda! A jest w czym wybierać! Polecamy polską literaturę współczesną. Zawsze znajdzie się także coś lżejszego: dobry kryminał, fantasty i wiele innych.

Biblioteka pracuje 20-21grudnia 2021r., 3-4 stycznia 2022r.

Dla przypomnienia: poniedziałek  800 - 1200, wtorek 800 _ 1400

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin