Internat

turW dniu 01.12.2021 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w finałowych rozgrywkach szachowych, zorganizowanych w ramach Licealiady 2021/2022 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Debiutująca w tej dyscyplinie drużyna w składzie: Patryk Fijołek, Konrad Bielecki, Natalia Kłoda zajęła V miejsce w szachach drużynowych w finale powiatu łukowskiego – Licealiada 2021/2022. Uczestnicy turnieju mieli okazję nie tylko do sportowej rywalizacji z rówieśnikami, lecz także do wzajemnych rozmów, zawarcia nowych przyjaźni i kontaktów. Mamy nadzieję, że ten pierwszy krok i zdobyte w turnieju doświadczenie jeszcze bardziej zmotywuje naszych uczniów do pracy oraz podejmowania dalszego wysiłku poznawania niuansów tej królewskiej dyscypliny.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin