Klasy policyjne

lekcja z polica 1Technik kryminalistyki, to jedna z kluczowych osób w jednostkach Policji. Określani są jako "mistrzowie drugiego planu". Dzięki ich bystremu oku i śladom odnajdywanym na miejscach przestępstw, udaje się rozwiązywać najbardziej mroczne zbrodnie. Muszą wiedzieć jak zabezpieczyć pozostawione przez sprawcę ślady, jak sporządzić szkic oraz w jaki sposób fotografować czy też filmować miejsce zdarzenia, żeby wykonane przez niego czynności pozwoliły na zgromadzenie dowodów winy sprawcy i doprowadziły do jego wykrycia. Jedną z takich osób jest aspirant sztabowy Adam Zborowski z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, który dzisiaj gościł w naszej szkole i podzielił się swoją wiedzą z kadetami klasy II policyjnej.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin