ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
rekrutacja dolacz do nas 3

obrazlogo OPW 300x300

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Liceum Ogólnokształcące (ZS, Radoryż Smolany)

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamczuk

Maksymilian

zakwalifikowany

Adameczek

Gabriela

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ambroziak

Klaudiusz

zakwalifikowany

Babiuch

Zuzanna

zakwalifikowany

Bany

Piotr

zakwalifikowany

Bany

Tomasz

zakwalifikowany

Barysz

Kacper

zakwalifikowany

Biaduń

Julia

zakwalifikowany

Bogusz

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bojarski

Dominik

zakwalifikowany

Bosek

Damian

zakwalifikowany

Brodowska

Katarzyna

zakwalifikowany

Brudkowska

Martyna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Budziszewski

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Celej

Patrycja

zakwalifikowany

Celińska

Małgorzata Katarzyna

zakwalifikowany

Chromiński

Kacper

zakwalifikowany

Chudek

Cezary

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Cuch

Małgorzata Natalia

zakwalifikowany

Dylak

Małgorzata

zakwalifikowany

Dzięcioł

Norbert

zakwalifikowany

Facon

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Głuchowski

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Goławska

Emilia

zakwalifikowany

Grochowska

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grochowski

Maciej

zakwalifikowany

Jalowski

Paweł

zakwalifikowany

Jodełka

Wojciech

zakwalifikowany

Kaciłowicz

Urszula

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

KARCZMARZ

MAJA

zakwalifikowany

Kasperski

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kazanecka

Emilia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kłoda

Natalia

zakwalifikowany

Koczkodaj

Damian

zakwalifikowany

Komsta

Kacper Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Koślacz

Milena

zakwalifikowany

Kowalczyk

Emil

zakwalifikowany

Kozak

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krawczyk

Natalia

zakwalifikowany

Kretowicz

Maja

zakwalifikowany

Kretowicz

Oliwia

zakwalifikowany

Kwaśniewska

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lendzion

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lewandowska

Patrycja

zakwalifikowany

Łukasiak

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Makosz

Oskar

zakwalifikowany

Marchwicka

Magdalena

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Matyjasek

Adrian

zakwalifikowany

Matyjasek

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Matyka

Mateusz

zakwalifikowany

Miedzik

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mlonkowski

Kacper

zakwalifikowany

Mościcki

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mućka

Artur Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mućka

Karol

zakwalifikowany

Mućka

Natalia

zakwalifikowany

Ochnik

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Osial

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Pacek

Błażej

zakwalifikowany

Pawlik

Ramona

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pietrzak

Gabriela

zakwalifikowany

Pietrzak

Julia

zakwalifikowany

Pilzak

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piotrowski

Bartosz

zakwalifikowany

Pleskot

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pogonowski

Łukasz

zakwalifikowany

Rędzio

Bartosz

zakwalifikowany

Robert

Krystian

zakwalifikowany

Rogala

Kamil

zakwalifikowany

Rypinska

Agnieszka

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sałata

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Siwek

Paweł

zakwalifikowany

Skrzynecka

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stanio

Maja

zakwalifikowany

Strzałek

Cezary

zakwalifikowany

Szaniawska

Milena

zakwalifikowany

Szczęśniak

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szczuchniak

Maja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szewczak

Krystian

zakwalifikowany

Walaszek

Martyna

zakwalifikowany

Wawerek

Emilia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Węgrzynowicz

Kamil

zakwalifikowany

Wierzejski

Łukasz

zakwalifikowany

Wileński

Bartłomiej

zakwalifikowany

Włodarczyk

Amelia Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Wojnarowicz - Dragun

Karolina

zakwalifikowany

Wojtaś

Małgorzata

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wójcik

Benedykt

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zachoszcz

Piotr

zakwalifikowany

Zdziebłowska

Lena

zakwalifikowany

Oddział

Najniższa liczba punktów

(1policyjna.) 1pol.

67.15

(1pożarniczo-ogólna.) 1poż.

36.25

(1wojskowa) 1woj-OPW

2

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Liceum Ogólnokształcące (ZS, Radoryż Smolany)

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 2

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adameczek

Gabriela

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bogusz

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Brudkowska

Martyna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Budziszewski

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Chudek

Cezary

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Facon

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Głuchowski

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grochowska

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kaciłowicz

Urszula

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kasperski

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kazanecka

Emilia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Komsta

Kacper Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kozak

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kwaśniewska

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lendzion

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łukasiak

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Marchwicka

Magdalena

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Matyjasek

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Miedzik

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mościcki

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mućka

Artur Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ochnik

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Osial

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Pawlik

Ramona

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pilzak

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pleskot

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rypinska

Agnieszka

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sałata

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skrzynecka

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szczęśniak

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szczuchniak

Maja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do poszczególnych klas

Liceum Ogólnokształcące (ZS, Radoryż Smolany)
klasa policyjna

1.

Babiuch, Zuzanna

2.     

Biaduń, Julia

3.       

Bosek, Damian

4.       

Brodowska, Katarzyna

5.       

Celej, Patrycja

6.       

Celińska, Małgorzata Katarzyna

7.       

Dylak, Małgorzata

8.       

Koślacz, Milena

9.       

Kowalczyk, Emil

10.   

Krawczyk, Natalia

11.   

Matyjasek, Adrian

12.   

Mućka, Karol

13.   

Mućka, Natalia

14.   

Pietrzak, Gabriela

15.   

Pietrzak, Julia

16.   

Piotrowski, Bartosz

17.   

Rogala, Kamil

18.   

Walaszek, Martyna

19.   

Wojnarowicz - Dragun, Karolina

 

Liceum Ogólnokształcące (ZS, Radoryż Smolany)
klasa pożarniczo-ogólna

1.       

Ambroziak, Klaudiusz

2.       

Chromiński, Kacper

3.       

Cuch, Małgorzata Natalia

4.       

Goławska, Emilia

5.       

Grochowski, Maciej

6.       

Jalowski, Paweł

7.       

Makosz, Oskar

8.       

Matyka, Mateusz

9.       

Rędzio, Bartosz

10.   

Zachoszcz, Piotr

11.   

Zdziebłowska, Lena

 

Liceum Ogólnokształcące (ZS, Radoryż Smolany)
klasa wojskowa – Oddział Przygotowania Wojskowego

1.       

Adamczuk, Maksymilian

2.       

Bany, Piotr

3.       

Bany, Tomasz

4.       

Barysz, Kacper

5.       

Bojarski, Dominik

6.       

Dzięcioł, Norbert

7.       

Jodełka, Wojciech

8.       

KARCZMARZ, MAJA

9.       

Kłoda, Natalia

10.   

Koczkodaj, Damian

11.   

Kretowicz, Maja

12.   

Kretowicz, Oliwia

13.   

Lewandowska, Patrycja

14.   

Mlonkowski, Kacper

15.   

Pacek, Błażej

16.   

Pogonowski, Łukasz

17.   

Robert, Krystian

18.   

Siwek, Paweł

19.   

Stanio, Maja

20.   

Strzałek, Cezary

21.   

Szaniawska, Milena

22.   

Szewczak, Krystian

23.   

Węgrzynowicz, Kamil

24.   

Wierzejski, Łukasz

25.   

Wileński, Bartłomiej

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1