ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

proporzec MDP 2

Dziękujemy Wszystkim, którzy Nas wsparli.  Do dnia 30 czerwca zebraliśmy kwotę 5817 zł !

Zasięg naszej akcji nie był imponujący, ale nie o to nam chodziło. Zainteresowaliśmy przede wszystkim nasze lokalne środowisko, absolwentów szkoły, samorządowców z gminy i powiatu, sympatyków oraz strażaków ochotników z naszego terenu. Odzew na pomysł i zrozumienie naszych potrzeb był dla nas miłym zaskoczeniem.

Tak będzie wyglądał proporzec, który dzięki Wam przekażemy Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. Jego wizualizację prezentujemy powyżej.  Emblematy będą pochodną jego rewersu.

Gwoździe wszystkich fundatorów znajdą miejsce w drzewcu proporca.  O terminie uroczystości szkolnej wszystkich naszych wspierających poinformujemy na stronie szkoły, a tych, którzy skorzystali z naszej propozycji wbicia pamiątkowego gwoździa w drzewiec sztandaru, zaprosimy osobiście. 

Miejmy nadzieję, że „czwarta fala pandemii ” do nas nie dotrze i bez przeszkód dopełnimy dzieła, które zaplanowaliśmy na rok szkolny 2021/2022.

Nasza zrzutka wprawdzie już się zakończyła…, ale jeszcze nie została zamknięta. To oznacza, że do 9 lipca można jeszcze nas wspierać, do czego gorąco zachęcamy.

Ze strażackim pozdrowieniem

Zarząd OSP 

przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza

w Radoryżu Smolanym

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1