ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

zakonczenie roku szkolnego 2020-202125 czerwca uczniowie rozpoczęli wakacje. Zanim nastąpiła ta chwila wszyscy, z zastosowaniem zasad reżimu sanitarnego, uczestniczyliśmy w uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

Na akademii gościliśmy proboszcza parafii w Radoryżu Kościelnym księdza kanonika Mieczysława Milczarczyka, wójta Gminy Krzywda Krzysztofa Wardę, Komendanta Powiatowego  Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie st. bryg. Tomasza Majewskiego, przedstawiciela Policji insp. Andrzeja Dudzika, porucznika Marka Kucharskiego – przedstawiciela 23 Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej w Białej Podlaskiej, oraz majora Ryszarda Kowalczyka – Szefa Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Białej Podlaskiej. Miło nam było także gościć przybyłych na uroczystość rodziców.

Na początku uroczystości głos zabrała pani dyrektor Marzena Kamińska, kierując ciepłe słowa pod adresem uczniów i nauczycieli, dziękując wszystkim za trudny rok szkolny.

Akademia to także okazja do nagrodzenia najlepszych uczniów za osiągnięcia w mijającym roku. Odebrali oni nagrody rzeczowe i gratulacyjne dyplomy. Uczniowie klas mundurowych, za spełnienie określonych w regulaminie wymogów, nagrodzeni zostali kolejnymi odznakami „Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej”, a ich rodzice listami gratulacyjnymi. Część artystyczna akademii przygotowana była pod kierownictwem pani Moniki Jabłońskiej, w której uczniowie przedstawili najważniejsze wydarzenia w mijającym roku szkolnym. Później uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Młodzieży życzymy przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku i chętnego powrotu do szkoły.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1