Internat

aaW dniu 26 maja, w świetlicy internackiej, pod opieką p. M. Kardasa została zainicjowana działalność koła modelarskiego, w ramach którego chętni wychowankowie będą mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań i predyspozycji. Modelarstwo, to także jedna z form spędzania wolnego czasu oraz sposobność zdobywania nowych wiadomości, uczy planowania, rozbudza wyobraźnię, wycisza negatywne emocje. Uczestnicy zajęć zajmą się sklejaniem modeli pojazdów pancernych i samolotów w skali 1:72, ich malowaniem i lakierowaniem. Praca z takimi modelami będzie wymagała przede wszystkim koncentracji i dużo cierpliwości. Aby osiągnąć zamierzony efekt podczas zajęć trzeba będzie stosować odpowiednie techniki i pracować z różnymi narzędziami, a więc rozwijać zdolności manualne. Zajęcia uczą także ekonomicznego wykorzystywania materiałów konstrukcyjnych i wzajemnej pomocy podczas pracy. Trzymamy mocno kciuki, aby nie zabrakło naszym "konstruktorom" zapału do pracy oraz życzymy wytrwałości i wielu pomysłów na przyszłość.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1