ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

Czarna Żółta Policja Wizytówka BiznesZapewne każdy z Was w dzieciństwie przebierał się za policjanta i bawił się w policjantów i złodziei.👮‍♂️👮‍♀️🚔
Teraz nadchodzi kolejny etap w Waszym życiu, kiedy to możecie założyć mundur kadeta klasy policyjnej i w ramach nauki w naszej szkole poznać jak wygląda codzienna służba policjanta, jakie są wykonywane czynności na miejscu różnych zdarzeń (wypadki drogowe, włamania, zabójstwa itp.). Ponadto wzmocnicie swoją kondycję fizyczną, a także zdobędziecie umiejętności strzeleckie oraz poznacie techniki walki-samoobrony. Poznacie również tzw. policyjny savoir-vivre na zajęciach z musztry policyjnej i ceremoniału policyjnego.
🚨Jeżeli chcecie realizować Wasze dziecięce marzenia i zdobyć niezbędne przygotowanie do służby w Policji to nasza szkoła Wam to umożliwi w trakcie nauki w klasie policyjnej.👍

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1