ZS Radoryż

NASZA SZKOŁA

DLA UCZNIÓW

DLA RODZICÓW

KSZTAŁCENIE DLA DOROSŁYCH

KONTAKT

Klasy policyjne
Czarna Żółta Policja Wizytówka BiznesZapewne każdy z Was w dzieciństwie przebierał się za policjanta i bawił się w policjantów i złodziei.
Teraz nadchodzi kolejny etap w Waszym życiu, kiedy to możecie założyć mundur kadeta klasy policyjnej i w ramach nauki w naszej szkole poznać jak wygląda codzienna służba policjanta, jakie są wykonywane czynności na miejscu różnych zdarzeń (wypadki drogowe, włamania, zabójstwa itp.). Ponadto wzmocnicie swoją kondycję fizyczną, a także zdobędziecie umiejętności strzeleckie oraz poznacie techniki walki-samoobrony. Poznacie również tzw. policyjny savoir-vivre na zajęciach z musztry policyjnej i ceremoniału policyjnego.
Jeżeli chcecie realizować Wasze dziecięce marzenia i zdobyć niezbędne przygotowanie do służby w Policji to nasza szkoła Wam to umożliwi w trakcie nauki w klasie policyjnej.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin