Klasy wojskowe
andrzejPrzed nami "Tydzień kadeta", organizowany przez Biuro Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej", które między innymi wspiera takie klasy jak Oddział Przygotowania Wojskowego.
Chcesz w przyszłości zostać żołnierzem, przyjdź do naszej Szkoły. W trakcie edukacji oprócz matury, która jest najważniejsza nabędziesz szereg umiejętności teoretycznych i praktycznych, ułatwiających start do zawodowej służby wojskowej. Czekają Cię wyjazdy na obozy oraz zajęcia praktyczne z żołnierzami. Szkoła posiada również szerokie zaplecze, umożliwiające szkolenie kadetów klas wojskowych /sprzęt do taktyki, siłownia, sala walki wręcz, strzelnica pneumatyczna, sala luster do ćwiczeń z musztry, tor sprawnościowy/. Szkoła dysponuje również miejscami w internacie. Przygotowanie wojskowe zakończysz zdobyciem certyfikatu, wystawionego przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Na jego podstawie będziesz miał szereg preferencji w naborze do służby. Jeśli zechcesz studiować w jednej z akademii wojskowych to otrzymasz dodatkowe punkty podczas rekrutacji.
Chcesz wiedzieć więcej, polub fanpage naszej Szkoły i Biura Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej".
Interesuje Cię coś szczególnego, napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin