ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Nauczanie zdalne w szkołach zaocznych

W szkołach dla dorosłych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych nauczanie odbywa się w formie zdalnej.

Plan konsultacji VIII: 27-28-29 listopada 2020 r.

obraz

1 COLLAGE

11 listopada 2020 roku obchodzimy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z uwagi na pandemię COVID-19 i obowiązujące obostrzenia sanitarne konieczna stała się rezygnacja z uroczystej akademii. Uczniowie naszej szkoły założyli mundury i wykorzystali możliwości nowoczesnych technologii internetowych. Efektem ich pracy jest specjalnie przygotowane na tę okazję wspólne odśpiewanie, za pośrednictwem Teamsa, hymnu które jest przykładem patriotycznego zaangażowania młodzieży Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1