ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Nauczanie zdalne w szkołach zaocznych

W szkołach dla dorosłych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych nauczanie odbywa się w formie zdalnej.

Plan konsultacji VIII: 27-28-29 listopada 2020 r.

obraz

obózW dniach 18 – 22 września 2020 roku w Niedzicy odbył się obóz wojskowy dla kadetów klas mundurowych z Radoryża Smolanego. Uczestniczyło w nim 53 uczniów z klas drugich. Obóz trwał pięć dni. Każdy z nich rozpoczynała zaprawa poranna, a po śniadaniu kadeci wyruszali na zaplanowane zajęcia. Trwały one czasami do późnych godzin nocnych, z przerwami na posiłek. W trakcie pobytu kadeci ćwiczyli podstawy zielonej i czarnej taktyki, a następnie doskonalili swoje umiejętności z tego zakresu w grach wojennych z użyciem markerów paintball. Podczas zajęć nocnych uczyli się maskowania oraz poruszania po nieznanym terenie, a ich celem było obezwładnienie wartowników, pilnujących obiektów. Nie mogło również zabraknąć technik linowych, zarówno pionowych jak i poziomych. Była przeprawa przez rzekę na linie, zjazdy z mostu oraz skał, gdzie wysokość, z której należało zejść, a następnie zjechać z rannym kolegą dochodziła do 15 metrów. Obóz prowadzili doświadczeni instruktorzy, którzy wiele lat przesłużyli w jednostkach antyterrorystycznych Policji lub batalionach powietrznodesantowych Wojska Polskiego.

Na zakończenie obozu każdy z uczestników otrzymał certyfikat, potwierdzający nabyte umiejętności.

relacja filmowa i foto na na naszym FB

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1