ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Nauczanie zdalne w szkołach zaocznych

W szkołach dla dorosłych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych nauczanie odbywa się w formie zdalnej.

Plan konsultacji VIII: 27-28-29 listopada 2020 r.

obraz

17 września17 września na cmentarzu Świętego Rocha w Łukowie przy Krzyżu Katyńskim odbyła się uroczystość upamiętniająca agresję wojsk radzieckich na Polskę w 1939 roku. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele Świętego Rocha. W obchodach uczestniczyli przedstawiciele władz parlamentarnych i samorządowych, delegacje z różnych instytucji, organizacji i szkół, którzy oddali hołd ofiarom sowieckiej agresji. Wydarzenia sprzed 81 lat przypomniał uczestnikom uroczystości Michał Mojski, komendant Hufca ZHP Łuków.  Oprawę uroczystości zapewnili Kadeci naszej szkoły wystawiając Poczet Sztandarowy i wartę honorową przy Krzyżu Katyńskim.

Foto: podlasie24.pl

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1