Klasy wojskowe

przysiega3 2020„Ja, żołnierz Wojska Polskiego przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.”

7 września w Batalionie Dowodzenia Wojsk Lądowych w Białobrzegach słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzieli nasi tegoroczni absolwenci. Tego dnia odbyła się uroczysta przysięga wojskowa elewów służby przygotowawczej. Martyna, Magda, Bartek, Patryk i Przemek, dzięki realizacji w naszej szkole programu MON „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”, mogli odbyć skróconą służbę przygotowawczą i stać się pełnoprawnymi żołnierzami Wojska Polskiego. Naszym żołnierzom składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności w pełnieniu zaszczytnej, a zarazem trudnej służby. Niech nadrzędne wartości takie jak honor i duma będą inspiracją do tworzenia codziennej rzeczywistości. Służba dla Rzeczypospolitej to wielki zaszczyt.


przysiega1 2020

przysiega3 2020

przysiega4 2020

przysiega5 2020

przysiega6 2020

przysiega7 2020

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow  Logo WFOSiGW Lublin