ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Nauczanie zdalne w szkołach zaocznych

W szkołach dla dorosłych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych nauczanie odbywa się w formie zdalnej.

Plan konsultacji VIII: 27-28-29 listopada 2020 r.

obraz

zawody strzeleckie30 czerwca na strzelnicy Centrum Szkoleń Strzeleckich „Shooter” w Lublinie odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie o Nagrodę Dowódcy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Ich celem było propagowanie służby w WOT wśród uczniów szkół ponadpodstawowych Lubelszczyzny poprzez integrowanie osób zainteresowanych strzelectwem spośród obydwu środowisk. Realizatorem zadania było Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Dla Bezpieczeństwa „PRO PATRIA”. W zawodach wzięło udział 54 zawodników startujących w składach drużyn oraz w klasyfikacji indywidualnej reprezentujących Wojska Obrony Terytorialnej, szkoły średnie Lubelszczyzny i Legię Akademicką.

W zawodach udział wzięła drużyna naszej szkoły w składzie Monika Gromada, Konrad Kopyść i Kacper Bogusz. W klasyfikacji drużynowej, na 18 zgłoszonych drużyn, nasi reprezentacji zajęli wysokie szóste miejsce. Na szczególną uwagę i gratulacje zasługuje indywidualna pozycja Moniki Gromady, która na 54 startujących zajęła 5 miejsce.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1