ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

Próba sprawności fizycznej

test sprawnosciowy

W dniu 31 lipca 2020 roku o godz. 10.00 w szkole zostanie przeprowadzona próba sprawności fizycznej obejmująca bieg na 1000 metrów oraz tor sprawnościowy, badający cechy motoryczne kandydatów do pierwszej klasy wojskowej. Obowiązuje strój sportowy.
Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożyli podanie do naszej szkoły o przyjęcie do klasy wojskowej proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.
Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do klasy wojskowej.

obraz

zawody strzeleckie30 czerwca na strzelnicy Centrum Szkoleń Strzeleckich „Shooter” w Lublinie odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie o Nagrodę Dowódcy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Ich celem było propagowanie służby w WOT wśród uczniów szkół ponadpodstawowych Lubelszczyzny poprzez integrowanie osób zainteresowanych strzelectwem spośród obydwu środowisk. Realizatorem zadania było Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Dla Bezpieczeństwa „PRO PATRIA”. W zawodach wzięło udział 54 zawodników startujących w składach drużyn oraz w klasyfikacji indywidualnej reprezentujących Wojska Obrony Terytorialnej, szkoły średnie Lubelszczyzny i Legię Akademicką.

W zawodach udział wzięła drużyna naszej szkoły w składzie Monika Gromada, Konrad Kopyść i Kacper Bogusz. W klasyfikacji drużynowej, na 18 zgłoszonych drużyn, nasi reprezentacji zajęli wysokie szóste miejsce. Na szczególną uwagę i gratulacje zasługuje indywidualna pozycja Moniki Gromady, która na 54 startujących zajęła 5 miejsce.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1