ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

97989411 1113537192315586 9030019300747902976 nDo szkoły dotarły imienne certyfikaty ukończenia nauki przedmiotu "Edukacja wojskowa", podpisane przez Dyrektora Biura do Spraw Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej". Otrzymali je absolwenci klasy trzeciej, uczestniczący w programie pilotażowym Ministerstwa Obrony Narodowej dla Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych. Nasza szkoła w 2018 roku została zakwalifikowana do programu i jest jedną z ponad 100 placówek oświatowych w kraju, która może prowadzić takie zajęcia. Uczniowie, którzy sprostali wymaganiom i uzyskali pozytywne oceny z przedmiotu "Edukacja wojskowa ", dzięki certyfikatów dostaną dodatkowe punkty w postępowaniu kwalifikacyjnym do akademii wojskowych. Ci którzy nie zdecydują się na studia wojskowe mogą odbyć specjalnie dla nich zorganizowana skróconą służbę przygotowawczą. Rozpocznie się ona już w lipcu i potrwa 7 tygodni. Po jej ukończeniu absolwentom klas wojskowych przysługuje pierwszeństwo w naborze do zawodowej służby wojskowej.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1