ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

pozegnanie maturzystów 202024 kwietnia miało miejsce oficjalne zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Niestety, obecna sytuacja uniemożliwia wspólne przeżywanie tego wydarzenia w gronie nauczycieli, kolegów, przyjaciół i gości w trakcie uroczystej akademii.

Drodzy Absolwenci.

Za Wami 963 dni spędzone w naszej szkole, pełne nauki nie tylko ogólnych przedmiotów, ale i tych wojskowych, policyjnych i pożarniczych. To był czas, Waszej szkolnej aktywności podczas którego zdobywaliście wiedzę ale także uczestniczyliście w wyjazdach na poligon, w obozie proobronnym, dużej liczbie konkursów, wyjazdów, akcji czy wycieczek.

Był to czas nauki dorosłego życia, które właśnie stanęło przed Wami otworem. Ukończenie naszej szkoły jest zamknięciem ważnego etapu w Waszym życiu i powinno być źródłem ogromnej satysfakcji z dobrze wypełnionych obowiązków oraz osiągniętych sukcesów. Wierzymy, że Wasze wszystkie sukcesy, potraktujecie jako motywację do wyboru dalszego kształcenia w szkole wyższej lub rozpoczęcia wymarzonej zawodowej ścieżki. Dbajcie o swój rozwój intelektualny i duchowy, rozwijajcie talenty i spełniajcie marzenia.

Maturzystom życzymy, aby ten ostatni egzamin domknął ten etap nauki szkolnej, oraz otworzył drogę do realizacji kolejnych edukacyjnych planów lub dobrego startu w zawodowej karierze.

Szczególne podziękowania składamy na ręce rodziców. Jesteśmy wdzięczni za Państwa troskę o wartości edukacyjne, mądre towarzyszenie dzieciom w ich często niełatwej szkolnej drodze, zaangażowanie i czujną obecność przy realizacji dydaktycznych i wychowawczych zadań szkoły.

I prosimy Was, drodzy Absolwenci, abyście nigdy nie zapomnieli o naszej szkole, zawsze do niej wracali nie tylko myślami, ale i po prostu nas odwiedzali.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1