ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

e learning

Materiały dla uczniów zamieszczane przez nauczycieli dostępne są za pomocą facebook lub dziennika elektronicznego. Należy codziennie logować się i sprawdzać. Plan lekcji

Dla słuchaczy szkół zaocznych

Złożenie deklaracji do egzaminu przeprowadzanego w sesji czerwiec lipiec 2020 r. przez osoby, które niezdały egzaminu w sesji styczeń luty 2020 r.

Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla osób które zdały egzamin w sesji styczeń-luty 2020 są do odbioru w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w dodz. 800-1500

obraz

wizyta studentów25 lutego 2020r. kadetów naszych klas wojskowych odwiedzili studenci wojskowych uczelni- Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie oraz Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Opowiedzieli o tym, jak przebiega proces rekrutacji na studia wojskowe, jakie przedmioty są najbardziej punktowane w procesie naboru, jak wyglądają testy sprawnościowe, studencki dzień od rana no nocy oraz na jakie gratyfikacje finansowe mogą liczyć będąc już pełnoprawnymi studentami. Była to wizyta, która, mamy nadzeję, sprawi, że nasi kadeci przejdą pomyślnie postępowanie rekrutacyjne i przywdzieją mundur podchorążego.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1