ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

czytam.jpgZ okazji Walentynek członkowie szkolnej grupy „Czytam, oglądam, polecam!” przeprowadzili akcję promującą czytelnictwo pod hasłem „ Randka z …… książką; zakochaj się w czytaniu!” Każdy uczestnik mógł wylosować ciekawą lekturę spoza obowiązującego kanonu. W czytelniczej zabawie wzięli udział: Dyrekcja, nauczyciele, administracja i uczniowie. Więcej informacji oraz zdjęcia na szkolnej stronie fb – zapraszamy!

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1