ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

hdkHonorowe krwiodawstwo w naszej szkole ma się coraz lepiej. Tym razem Oddział w Łukowie odwiedziło aż 19 uczniów. Czternastu z nich oddało honorowo krew, w tym kilkoro po raz pierwszy. Natomiast są już i tacy, którzy oddali krew po raz trzeci, a przecież niedawno rozpoczęli dorosłe życie. Krew to jeden z najcenniejszych darów, jaki może człowiek podarować drugiemu człowiekowi. Bardzo serdecznie dziękujemy. Jesteśmy z Was dumni👍💪🙂

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1