ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

hdkHonorowe krwiodawstwo w naszej szkole ma się coraz lepiej. Tym razem Oddział w Łukowie odwiedziło aż 19 uczniów. Czternastu z nich oddało honorowo krew, w tym kilkoro po raz pierwszy. Natomiast są już i tacy, którzy oddali krew po raz trzeci, a przecież niedawno rozpoczęli dorosłe życie. Krew to jeden z najcenniejszych darów, jaki może człowiek podarować drugiemu człowiekowi. Bardzo serdecznie dziękujemy. Jesteśmy z Was dumni👍💪🙂

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1